Rezerwacja telefoniczna: 061 815 22 80   Emailowa: hotel@hotelalexandra.pl

Zarezerwuj przez internet

Andrzejki Pobiedziska

Zabawa Andrzejkowa w Hotelu Restauracji Alexandra

W dniu 25.11.2017 r. o godzinie 19.00 mamy przyjemność zaprosić Państwa na pełen magii wieczór, gdzie świat doczesny mieszać się będzie z wróżbami oraz laniem wosku.

Przy blasku świec, w towarzystwie przepysznych potraw oraz w akompaniamencie muzyki granej przez dj’a spędzicie Państwo przemiły wieczór...

Koszt Zabawy Andrzejkowej:120 zł/os.

Dla naszych gości imprezy andrzejkowej specjalne ceny na nocleg – już od 100 zł/pokój 2-osobowy!

Gwarantujemy wyśmienite menu i dobrą zabawę!


Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzejki 2017 w Pobiedziskach, spędź je razem z nami w otoczeniu imprezowej muzyki i nastrojowym blasku świec. W związku z organizacją Imprezy Andrzejkowej w Pobiedziskach przygotowaliśmy specjalne ceny za nocleg dla wszystkich gości przyjezdnych - już od 100zł za pokój dla wszystkich uczestników imprezy!


Andrzejki Pobiedziska

Andrzejki Poznań
Jesteś z Poznania? Nie wiesz jak spędzić Andrzejki? Zapraszamy do nas! Przystępne ceny oraz wyjątkowość imprezy kuszą od lat wielu gości. Nie pozwól się wyprzedzić innym i spędź Andrzejki w Pobiedziskach. Przecież to tylko 25 km od Poznania. Dla amatorów mocnych trunków udostępniamy w wyjątkowej cenie pokoje. TYLKO 100zł za pokój dla uczestników imprezy!

Andrzejki Kostrzyn
Spędź wyjątkowy wieczór podczas imprezy andrzejkowej w Pobiedziskach. Tylko 5km dzieli Ciebie od wyjątkowej andrzejek jakich jeszcze nie przeżyłeś!

Andrzejki Swarzędz
Jesteś ze Swarzędza? Serdecznie Ciebie zapraszamy na wyjątkowy wieczór andrzejkowy.


 

 

Linki: